SKU: AOK-008O-092000-53 UPC: 8055341261483
(89% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Women's Opticals, AOK-008O-092000-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
AOK-008O-092000-53
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm