SKU: BE4346-39428G-53 UPC: 8056597489331
(60% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Burberry, Fashion, Women's Sunglasses, BE4346-39428G-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BE4346-39428G-53
Brand Name
Burberry
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm