SKU: HC6162B-5479-51 UPC: 725125309790 Alias: HC 6162B 5479 51
(42% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Coach, Fashion, Women's Opticals, HC6162B-5479-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
HC6162B-5479-51
Brand Name
Coach
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Oxblood
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal and Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm