SKU: DB7000-S-2M2-51 UPC: 716736365015
(80% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
David Beckham, Men's Sunglasses, DB7000-S-2M2-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
DB7000-S-2M2-51
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black Gold
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm