SKU: MK3089-1896-56 UPC: 8056262008072
(71% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Women's Opticals, MK3089-1896-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MK3089-1896-56
Brand Name
Michael Kors
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Shiny Yellow Gold
Detailed lens color
Blue Light Filter
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm