SKU: OR0003-02C-58 UPC: 889214152121
(37% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Original, Men's Sunglasses, OR0003-02C-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR0003-02C-58
Brand Name
Adidas
Collection
Original
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke Flash
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
58.0 mm