SKU: CW1287-341-75 UPC: 193657867574
List Price: LE 9,752.00 EGP
促销价 LE 2,288.00 EGP
(76% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 75.0 mm
  • Bridge Width: 9.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Windshield, Men's Sunglasses, CW1287-341-75
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CW1287-341-75
Brand Name
Nike
Collection
Windshield
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
9.0 mm
Detailed frame color
White Gorge Green
Detailed lens color
Green Mirror
Frame color
Green
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
75.0 mm