SKU: EV0491-422-72 UPC: 883418097196
List Price: LE 7,026.00 EGP
促销价 LE 2,287.00 EGP
(67% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 72.0 mm
  • Bridge Width: 41.0 mm
  • Arm Length: 115.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Tailwind, Unisex Sunglasses, EV0491-422-72
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV0491-422-72
Brand Name
Nike
Collection
Tailwind
Features
Arm length
115.0 mm
Bridge width
41.0 mm
Detailed frame color
Sapphire Blue
Detailed lens color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Wrap
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
72.0 mm