SKU: PS24113-720-51 UPC: 886895651677
List Price: LE 17,977.00 EGP
促销价 LE 3,432.00 EGP
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Paul Smith, Lovell, Men's Opticals, PS24113-720-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
PS24113-720-51
Brand Name
Paul Smith
Collection
Lovell
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm