SKU: TBX417-53-01 UPC: 196629688689
(81% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX417-53-01
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
TBX417-53-01
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm