SKU: VPP087M610302 UPC: 190605424513
(35% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP087M610302
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VPP087M610302
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
61.0 mm