SKU: RNB3076-G-BMC-54 UPC: 197737044336
(85% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3076-G-BMC-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3076-G-BMC-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Green Violet
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm