SKU: LO758S-600-53 UPC: 886895644419
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO758S-600-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
LO758S-600-53
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Red
Frame color
Frame material
Plastic
Frame shape
Oval
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm