SKU: EV24030-410-76 UPC: 886895675925
(81% Off)
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 76.0 mm
  • Bridge Width: 5.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Zeus Edge, Men's Sunglasses, EV24030-410-76
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV24030-410-76
Brand Name
Nike
Collection
Zeus Edge
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
5.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Blue Mirror
Frame color
Blue
Frame material
Titanium
Frame shape
Wrap
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
76.0 mm