SKU: RNB1059-G-S-086-57 UPC: 716736698915
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1059-G-S-086-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1059-G-S-086-57
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Brown
Frame color
Havana
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens width
57.0 mm