SKU: RNB5042-S-807-56 UPC: 716736701325
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5042-S-807-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5042-S-807-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Brown
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens width
56.0 mm