SKU: VTU0235201AQ UPC: 751286354058
(64% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 23.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU0235201AQ
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU0235201AQ
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
23.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana Gradient
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm