SKU: SF2920-604-52 UPC: 886895532372
(74% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Ferragamo, Women's Opticals, SF2920-604-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SF2920-604-52
Brand Name
Ferragamo
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Red Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm