SKU: MIS0129-S-807-53 UPC: 716736796703
(82% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0129-S-807-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MIS0129-S-807-53
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens width
53.0 mm