SKU: OR5081-094-52 UPC: 889214485151
(81% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Adidas, Men's Opticals, OR5081-094-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
OR5081-094-52
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Navigator
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm