SKU: SF2972-240-54 UPC: 886895611572
(74% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Ferragamo, Women's Opticals, SF2972-240-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SF2972-240-54
Brand Name
Ferragamo
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm