SKU: IM0030-8U0-55 UPC: 716736391519
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Isabel Marant, Women's Opticals, IM0030-8U0-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
IM0030-8U0-55
Brand Name
Isabel Marant
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Ivory Palldium
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm