SKU: KRISSY-S-S1K-52 UPC: 762753447586
(74% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Spade, Krissy, Women's Sunglasses, KRISSY-S-S1K-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
KRISSY-S-S1K-52
Brand Name
Kate Spade
Collection
Krissy
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Grey
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm