SKU: PARIS-ZI9-48 UPC: 716736409986
(71% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Kate Spade, Women's Opticals, PARIS-ZI9-48
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
PARIS-ZI9-48
Brand Name
Kate Spade
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Teal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
48.0 mm