SKU: P8688-C62 UPC: 4044709509804
(19% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 62.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8688-C62
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8688-C62
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
62.0 mm