SKU: HC8401D-580874-64 UPC: 725125488662
(59% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Coach, Fashion, Women's Sunglasses, HC8401D-580874-64
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
HC8401D-580874-64
Brand Name
Coach
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Milky Light Brown
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Irregular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm