SKU: 1135-49-SASTM UPC: 810018277734
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Garrett Leight, OCTAVIA, Women's Opticals, 1135-49-SASTM
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
1135-49-SASTM
Brand Name
Garrett Leight
Collection
OCTAVIA
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Sandstorm
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm