SKU: DQ5329-005-56 UPC: 889214175441
List Price: 2,004.00 GTQ
促销价 372.00 GTQ
(81% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Dsquared2, Women's Opticals, DQ5329-005-56
SKU
DQ5329-005-56
Brand Name
Dsquared2
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm