SKU: RNB3046-G-807-53 UPC: 716736428055
List Price: 2,278.00 GTQ
促销价 248.00 GTQ
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3046-G-807-53
SKU
RNB3046-G-807-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
53.0 mm