SKU: RNB5044-S-JBW-53 UPC: 716736698977
List Price: 2,318.00 GTQ
促销价 330.00 GTQ
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5044-S-JBW-53
SKU
RNB5044-S-JBW-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Lens width
53.0 mm