SKU: RNB7064-G-EX4-55 UPC: 197737044466
List Price: 1,807.00 GTQ
促销价 190.00 GTQ
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7064-G-EX4-55
SKU
RNB7064-G-EX4-55
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Brown Horn
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
55.0 mm