SKU: OR0069-91C-54 UPC: 889214330147
(35% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, OR0069-91C-54
SKU
OR0069-91C-54
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Detailed lens color
Smoke Mirror
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Navigator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm