SKU: D20025-M5C-51 UPC: 716736714035
(79% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Dsquared2, Women's Opticals, D20025-M5C-51
SKU
D20025-M5C-51
Brand Name
Dsquared2
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Striped Teal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm