SKU: RNB3019-BQB-51 UPC: 716736136554
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3019-BQB-51
SKU
RNB3019-BQB-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold Cream
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm