SKU: RNB3061-35J-54 UPC: 716736791067
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3061-35J-54
SKU
RNB3061-35J-54
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Pink
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Lens width
54.0 mm