SKU: RNB3073-WOI-50 UPC: 716736984193
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3073-WOI-50
SKU
RNB3073-WOI-50
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Blue Violet
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Lens width
50.0 mm