SKU: RNB7001-807-55 UPC: 716736103693
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7001-807-55
SKU
RNB7001-807-55
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm