SKU: K522-TOR-50 UPC: 764724373481
(87% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Kate Young, Marguerite, Women's Sunglasses, K522-TOR-50
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
K522-TOR-50
Brand Name
Kate Young
Collection
Marguerite
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm