SKU: P8367-54B UPC: 4044709505493
(7% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8367-54B
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8367-54B
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Silver
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm