SKU: TBX415-5202AF UPC: 198218207646
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX415-5202AF
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
TBX415-5202AF
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm