SKU: FT1185-28E-67 UPC: 889214549150
(45% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 67.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 143.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Stella, Women's Sunglasses, FT1185-28E-67
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT1185-28E-67
Brand Name
Tom Ford
Collection
Stella
Features
Arm length
143.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
67.0 mm