SKU: LO2771-652-52 UPC: 886895688673
List Price: L 2,986.00 HNL
促销价 L 863.00 HNL
(71% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO2771-652-52
SKU
LO2771-652-52
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gradient Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm