SKU: EV24030-700-76 UPC: 886895675932
List Price: L 6,191.00 HNL
促销价 L 1,151.00 HNL
(81% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 76.0 mm
  • Bridge Width: 5.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Zeus Edge, Men's Sunglasses, EV24030-700-76
SKU
EV24030-700-76
Brand Name
Nike
Collection
Zeus Edge
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
5.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Gold Mirror
Frame color
Gold
Frame material
Titanium
Frame shape
Wrap
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
76.0 mm