SKU: VPP016M5406A7 UPC: 190605368466
List Price: L 6,681.00 HNL
促销价 L 3,450.00 HNL
(48% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP016M5406A7
SKU
VPP016M5406A7
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
No Color
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm