SKU: RNB3023-ZI9-51 UPC: 716736864693
List Price: L 7,670.00 HNL
促销价 L 719.00 HNL
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3023-ZI9-51
SKU
RNB3023-ZI9-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Teal
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens width
51.0 mm