SKU: RNB3057-KB7-53 UPC: 716736790725
List Price: L 5,613.00 HNL
促销价 L 719.00 HNL
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3057-KB7-53
SKU
RNB3057-KB7-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
53.0 mm