SKU: RNB3064-G-PJP-55 UPC: 716736791203
List Price: L 7,944.00 HNL
促销价 L 719.00 HNL
(90% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3064-G-PJP-55
SKU
RNB3064-G-PJP-55
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
55.0 mm