SKU: RNB3068-G-35J-52 UPC: 716736984278
List Price: L 5,616.00 HNL
促销价 L 719.00 HNL
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3068-G-35J-52
SKU
RNB3068-G-35J-52
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Pink
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens width
52.0 mm