SKU: RNB3069-HR3-51 UPC: 716736986180
List Price: L 5,613.00 HNL
促销价 L 719.00 HNL
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3069-HR3-51
SKU
RNB3069-HR3-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Beige Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm