SKU: RNB5042-S-003-56 UPC: 716736701318
List Price: L 6,821.00 HNL
促销价 L 1,007.00 HNL
(85% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5042-S-003-56
SKU
RNB5042-S-003-56
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm